Kolejna nieważność umowy kredytu zawartej z Millennium Bank S.A.

Kolejna nieważność umowy kredytu zawartej z Millennium Bank S.A.

Kolejna nieważność umowy kredytu zawartej z Millennium Bank S.A. – ponad 81 tysięcy złotych i ponad 18 tysięcy franków wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia 10 marca 2022 r. do dnia zapłaty – na rzecz naszych Klientów!

Sąd Okręgowy w Krakowie (SSO Krzysztof Lisek) wyrokiem z dnia 5 maja 2022 r. ustalił, że umowa z 2007 roku zawarta przez naszych Klientów z Millennium Bank S.A. jest nieważna. Sąd zasądził dochodzoną pozwem kwotę w całości, przyjmując teorię dwóch kondykcji. Oddalenie powództwa dotyczy tylko części odsetek. Wyrok został wydany na posiedzeniu niejawnym.

Sprawę prowadzą adwokat Mariola Rozmus oraz radca prawny Krzysztof Słupiński.

 

Nieważność umowy
Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem wygrana w Łodzi!
Mamy przyjemność pochwalić się kolejnym sukcesem. 16 kwietnia 2024r. SO w Łodzi, w sprawie o sygn. akt II C 964/23, zasądził na rzecz powoda wszystkie żądane w pozwie kwoty i ustalił, że umowa o kredyt […]
Czytaj dalej
Wygrana z Bankiem PKO BP S.A. w Krakowie!
Miło nam poinformować, że 5 marca 2024 r. uzyskaliśmy kolejny korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przeciwko Bankowi PKO BP S.A.
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie wydane w Krakowie!
Sąd Okręgowy w Krakowie w sprawie przeciwko Bankowi Millennium S.A. (umowa z 2006r.) dnia 22 grudnia 2023 r., sygn. akt I C 5878/23, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powódki o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie roszczenia w Krakowie!
Tym razem dotyczy umowy kredytu budowlano – hipotecznego zawartej w 2004r. z BPH PBK S.A. (obecnie Pekao S.A).
Czytaj dalej