Kolejna przegrana Banku Millennium S.A. przed Sądem Okręgowym w Krakowie!

Kolejna przegrana Banku Millennium S.A. przed Sądem Okręgowym w Krakowie!

Ponad 99 tysięcy złotych i ponad 23 tysiące franków wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia pouczenia o skutkach nieważności umowy – na rzecz naszych klientów.

Wyrokiem z dnia 16 stycznia 2023 roku Sąd Okręgowy w Krakowie (Sędzia Barbara Wypchło-Grymek) w sprawie o sygn. akt I C 2837/20 ustalił przesłankowo, że umowa kredytu zawarta z Bank Millennium S.A. jest nieważna i zasądził na rzecz naszych Klientów łącznie 99 055,25 PLN i 23 559,43 CHF wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia pouczenia o skutkach nieważności umowy. W toku procesu powodowie dokonali całkowitej spłaty kredytu, w związku z czym cofnęliśmy powództwo o ustalenie. Z uwagi na to Sąd umorzył postępowanie w tej części. Ponadto Sąd zasądził na rzecz powodów koszty procesu w kwocie 11 834,00 PLN.

Sprawę prowadzą adwokat Mariola Rozmus i radca prawny Krzysztof Słupiński.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej