Kolejna wygrana naszej Klientki

Kolejna wygrana naszej Klientki

Kolejna wygrana naszej Klientki z Warszawy i kolejna nieważność umowy z Millennium Bank S.A. – sąd zasądził na jej rzecz ponad 63 tysiące złotych i ponad 11 tysięcy franków wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od ww. kwot od dnia 15 czerwca 2021 r. do dnia zapłaty.

Wyrokiem z dnia 13 stycznia 2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny w składzie SSO Aleksandra Orzechowska ustalił, że umowa kredytu z Millennium Bank S.A. z 2007 roku jest nieważna i zasądził na rzecz naszej Klientki sumę wszystkich spłaconych dotychczas rat i kosztów okołokredytowych wraz z odsetkami za opóźnienie. Ponadto Sąd obciążył Bank kosztami procesu w całości. Pozew został złożony do Sądu w maju 2021 roku, a zatem wyrok został wydany po 8 miesiącach. Wcześniej Sąd udzielił zabezpieczenia, zawieszając spłatę rat na czas procesu.

 

 

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej