Kolejna wygrana w sprawie frankowej przeciwko Santander Consumer Bank S.A.

Kolejna wygrana w sprawie frankowej przeciwko Santander Consumer Bank S.A.

W II instancji sąd zasądził na rzecz naszej klientki ponad 42 tysiące złotych z ustawowymi odsetkami, liczonymi od 13 kwietnia 2022 r.

Po raz kolejny uzyskaliśmy korzystne rozstrzygnięcie dla naszych klientów. Tym razem reprezentowaliśmy kredytobiorczynię w sprawie apelacyjnej przeciwko Santander Consumer Bank S.A.

Sprawę prowadzili adwokat Mariola Rozmus i radca prawny Konrad Rojkowicz. Wyrok jest nieprawomocny.

Kolejna wygrana w sprawie frankowej przeciwko Santander Consumer Bank S.A.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wyrokami, które udało nam się dotychczas uzyskać dla naszych klientów, a także z zakresem naszego wsparcia dla kredytobiorców frankowych.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej