Nieważność umowy kredytu zawartej z Bankiem Millennium S.A.

Nieważność umowy kredytu zawartej z Bankiem Millennium S.A.

Ponad 39 tysięcy złotych i ponad 14 tysięcy franków wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie liczonymi od dnia 3 grudnia 2022 r. dla naszego klienta.

Wyrokiem z dnia 28 kwietnia 2023 roku (sygn. akt I C 3089/20), Sąd Okręgowy w Krakowie (SSO Izabela Fountoukidis) ustalił, że umowa kredytu jest nieważna i zasądził dochodzone pozwem kwoty w całości. Odsetki ustawowe za opóźnienie zasądzone zostały od dnia pouczenia powodów o skutkach nieważności umowy. Wyrok jest nieprawomocny.

Sprawę prowadzą adwokat Mariola Rozmus i radca prawny Krzysztof Słupiński.

wyrok

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej