Nieważność umowy o kredyt mieszkaniowy Nordea-Habitat

Nieważność umowy o kredyt mieszkaniowy Nordea-Habitat

Miło nam poinformować o nieważności umowy o kredyt mieszkaniowy Nordea-Habitat z 2010 r., co oznacza ponad 239 tysięcy złotych dla naszych Klientów!

Sąd Okręgowy w Warszawie (SSO Maria Piasecka) wyrokiem z dnia 3 czerwca 2022 roku ustalił, że umowa jest nieważna i zasądził całość dochodzonej przez nas kwoty.

Sąd oddalił powództwo jedynie w zakresie części odsetek ustawowych za opóźnienie. Z ustnych motywów wyroku wynika, że zasądził je od daty doręczenia Bankowi pisma zmieniającego powództwo (pierwotnie domagaliśmy się „odfrankowienia”).

Sąd nie uwzględnił zgłoszonego przez Bank zarzutu zatrzymania.

Sprawę prowadzą radca prawny Konrad Rojkowicz i adwokat Mariola Rozmus.

CHF_Wyrok

Może Cię zainteresować:
Tym razem wygrana w Łodzi!
Mamy przyjemność pochwalić się kolejnym sukcesem. 16 kwietnia 2024r. SO w Łodzi, w sprawie o sygn. akt II C 964/23, zasądził na rzecz powoda wszystkie żądane w pozwie kwoty i ustalił, że umowa o kredyt […]
Czytaj dalej
Wygrana z Bankiem PKO BP S.A. w Krakowie!
Miło nam poinformować, że 5 marca 2024 r. uzyskaliśmy kolejny korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przeciwko Bankowi PKO BP S.A.
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie wydane w Krakowie!
Sąd Okręgowy w Krakowie w sprawie przeciwko Bankowi Millennium S.A. (umowa z 2006r.) dnia 22 grudnia 2023 r., sygn. akt I C 5878/23, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powódki o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie roszczenia w Krakowie!
Tym razem dotyczy umowy kredytu budowlano – hipotecznego zawartej w 2004r. z BPH PBK S.A. (obecnie Pekao S.A).
Czytaj dalej