Prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie

Prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie

Ponad 214 tysięcy złotych i ponad 58 tysięcy franków dla naszych klientów – prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie w sprawie przeciwko z mBank S.A.

Sąd Apelacyjny w Krakowie (SSA Paweł Czepiel, SSA Sławomir Jamróg, SSA Grzegorz Krężołek) uwzględnił naszą apelację od wyroku Sądu Okręgowego w Krakowie, w którym Sąd ustalił, że umowa jest nieważna ale dokonał rozliczenia kredytu wg teorii salda. Sąd Apelacyjny podzielił nasze stanowisko i zmienił zaskarżony wyrok w tym zakresie, zasądzając w całości dochodzoną pozwem kwotę. Jednocześnie Sąd w całości oddalił apelację Banku.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej