Umowa z PKO BP S.A. nieważna

Umowa z PKO BP S.A. nieważna

Umowa z PKO BP S.A. nieważna – ponad 36 tysięcy złotych i ponad 6 tysięcy franków dla naszego klienta z odsetkami od dnia doręczenia odpisu bankowi!

Sąd Okręgowy w Warszawie (SSO Paweł Pyzio) wyrokiem z dnia 8 maja 2023 roku, wydanym na posiedzeniu niejawnym, w sprawie o sygn. akt 1854/20, ustalił, że umowa kredytu Własny Kąt hipoteczny jest nieważna i zasądził na rzecz naszych Klientów dochodzone pozwem kwoty wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia 29 września 2020 roku.

Sprawę prowadzą adwokat Mariola Rozmus i radca prawny Konrad Rojkowicz.

 

Może Cię zainteresować:
Tym razem wygrana w Łodzi!
Mamy przyjemność pochwalić się kolejnym sukcesem. 16 kwietnia 2024r. SO w Łodzi, w sprawie o sygn. akt II C 964/23, zasądził na rzecz powoda wszystkie żądane w pozwie kwoty i ustalił, że umowa o kredyt […]
Czytaj dalej
Wygrana z Bankiem PKO BP S.A. w Krakowie!
Miło nam poinformować, że 5 marca 2024 r. uzyskaliśmy kolejny korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przeciwko Bankowi PKO BP S.A.
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie wydane w Krakowie!
Sąd Okręgowy w Krakowie w sprawie przeciwko Bankowi Millennium S.A. (umowa z 2006r.) dnia 22 grudnia 2023 r., sygn. akt I C 5878/23, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powódki o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Kolejne zabezpieczenie roszczenia w Krakowie!
Tym razem dotyczy umowy kredytu budowlano – hipotecznego zawartej w 2004r. z BPH PBK S.A. (obecnie Pekao S.A).
Czytaj dalej