Wygrana naszych Klientów z mBank S.A. przed Sądem Okręgowym w Krakowie

Wygrana naszych Klientów z mBank S.A. przed Sądem Okręgowym w Krakowie

Ponad 445 tysięcy złotych dla każdego z powodów – naszych klientów, z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia pouczenia o skutkach nieważności umowy!

Sąd zasądził dochodzone przez nas kwoty w całości, tj. po 445 186,09 PLN na rzecz każdego z powodów wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia pouczenia o skutkach nieważności umowy. Kredyt był spłacony w całości. W toku procesu powództwo zostało zmodyfikowane, w ten sposób, że w miejsce żądania zasądzenia łącznie wnieśliśmy o zasądzenie w częściach równych z uwagi na ustrój rozdzielności majątkowej małżeńskiej. Wobec tego Sąd umorzył postępowanie w części i obciążył Bank kosztami postępowania w całości.

Sprawę prowadzą adwokat Mariola Rozmus i radca prawny Krzysztof Słupiński.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej