Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – nieważność umowy kredytu zawartej z Bankiem BPH S.A.

Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – nieważność umowy kredytu zawartej z Bankiem BPH S.A.

Ponad 95 tysięcy złotych wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie na rzecz naszych Klientów od Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny z dnia 29 września 2022 roku, sygn. akt XXVIII C 6221/22, ustalający nieważność umowy kredytu zawartej z Bankiem BPH S.A. W dniu 10 października 2005 roku i zasądzający na rzecz naszych Klientów od Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna kwotę 95 376,02 zł wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie. Sąd uwzględnił nasze powództwo w całości i słusznie zasądził odsetki od dnia wskazanego w wezwaniu do zapłaty.

 

wyrok_CHF

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Tym razem zabezpieczenie w Warszawie!
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w sprawie przeciwko Santander Bank Polska S.A. (umowa EKSTRALOKUM) dnia 28 lutego 2024r., sygn. akt I C 385/24, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powodów o ustalenie nieistnienia stosunku prawnego
Czytaj dalej
Ekspresowy wyrok w Krakowie w oparciu o art. 148.1 § 1 k.p.c.!
Kolejna wygrana na rzecz naszych Klientów – tym razem bank będzie musiał zwrócić ponad 308 tysięcy zł wraz z odsetkami od dnia w którym roszczenie stało się wymagalne oraz koszty procesu w wysokości 11 817,00 zł.
Czytaj dalej
Kolejna umowa Fortis nieważna!
Ponad 82 tysiące złotych i ponad 49 tysięcy franków dla naszych Klientów – wyrok SO w Krakowie! SO w Krakowie zaledwie pół roku potrzebował na wydanie wyroku ws. umowy Fortis Bank z 2007 r. 
Czytaj dalej
Błyskawiczne zabezpieczenie w Krakowie!
SO w Krakowie, I Wydział Cywilny, wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia powoda w błyskawicznym tempie.
Czytaj dalej