Kolejne zabezpieczenie powództwa

Kolejne zabezpieczenie powództwa

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy kolejną dobrą wiadomość, dzięki której możemy potwierdzić korzystną linię orzeczniczą tzw. Wydziału Frankowego. Sąd Okręgowy w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny (SSO Aleksandra Orzechowska) udzielił kredytobiorcy zabezpieczenia w prowadzonej przez nas sprawie przeciwko Bankowi Millennium S.A. poprzez wstrzymanie obowiązku dokonywania spłaty rat kredytu do czasu uprawomocnienia się wyroku. Sprawę prowadzi adw. Mariola Rozmus i r.pr. Krzysztof Słupiński.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Zabezpieczenie w 4 dni!
Rekordowo szybkie zabezpieczenie w SO w Rzeszowie w sprawie przeciwko Syndykowi Masy Upadłości Getin Noble Bank S.A.!
Czytaj dalej
Bank nie dostanie wynagrodzenia!
Nareszcie mamy jeden z pierwszych, prawomocnych wyroków dotyczących żądania banku o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału oraz o dokonanie sądowej waloryzacji kapitału.
Czytaj dalej
Przełomowe orzeczenie SN ws. współuczestnictwa kredytobiorców!
19 października 2023 r. Sąd Najwyższy wydał uchwałę, którą jednoznacznie rozstrzygnął, że po stronie powodowej nie zachodzi współuczestnictwo konieczne, a zatem każdy z kredytobiorców może żądać ustalenia nieważności kredytu niezależnie od pozostałych.
Czytaj dalej
Zawieszenie spłaty rat kredytu przez Sąd Okręgowy w Krakowie w sprawie przeciwko BNP Paribas Bank Polska S.A.
Postanowieniem z dnia 20 czerwca 2023 roku Sąd Okręgowy w Krakowie udzielił naszym Klientom zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu zawartej z Fortis Bank Polska S.A.
Czytaj dalej