Wstrzymanie obowiązku spłaty rat na czas procesu

Wstrzymanie obowiązku spłaty rat na czas procesu

Kolejne dobre wieści, tym razem w sprawie przeciwko Getin Noble Bank S.A. – nasi Klienci nie muszą spłacać rat przez czas procesu.

Sąd Okręgowy w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny (w składzie SSO Paweł Krekora) postanowieniem z dnia 8 października 2021 r. w sprawie o sygn. akt XXVIII C 13771/21 udzielił zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy. Zabezpieczenie uzyskaliśmy błyskawicznie – po jedynie 8 dniach od wysłania pozwu!

W zasadniczych motywach rozstrzygnięcia Sąd wskazał, że uprawdopodobniliśmy powództwo o ustalenie nieważności umowy i interes prawny naszych Klientów w uzyskaniu zabezpieczenia, w związku z czym zasadne jest wstrzymanie obowiązku spłaty rat na czas procesu.

Sprawę prowadzą radca prawny Konrad Rojkowicz i adwokat Mariola Rozmus.

Postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia

Postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Adwokat Magdalena Barta w gronie adwokatów rekomendowanych przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że adwokat Magdalena Barta znalazła się w gronie adwokatów rekomendowanych przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB).
Czytaj dalej
Ważne! 24 marca 2024r. odbędzie się rozprawa w TSUE!
Postępowanie dotyczy zadanych przez Wojewódzki Sąd Administracyjny pytań prejudycjalnych skierowanych do Trybunału w związku z decyzją BFG o wydzieleniu z Getin Noble Bank kredytów złotówkowych, które przeniesiono do Velo Bank oraz kredytów frankowych, pozostawionych w […]
Czytaj dalej
Darmowe konsultacje w sprawie kredytów frankowych z adw. Magdaleną Bartą!
Czy zastanawiasz się nad swoją sytuacją kredytową związaną z frankiem szwajcarskim? Nie jesteś sam!
Czytaj dalej
Kolejne postanowienie TSUE ws. nienależnego wynagrodzenia dla banków!
Postanowienie TSUE z 12 stycznia 2024r., C-488/23 Artykuł 6 ust. 1 i art. 7 ust. 1 dyrektywy Rady 93/13/EWG z dnia 5 kwietnia 1993 r. w sprawie nieuczciwych warunków w umowach konsumenckich
Czytaj dalej