Masz kredyt we frankach i zadajesz sobie pytanie, czy warto pozwać bank i jak zacząć taką sprawę?

Masz kredyt we frankach i zadajesz sobie pytanie, czy warto pozwać bank i jak zacząć taką sprawę?

Po wyroku TSUE ruszyła lawina pozwów składanych do sądów w sprawach kredytów frankowych i z całą pewnością widzimy, że ukształtowała się bardzo korzystna dla frankowiczów linia orzecznicza. Jednak wielu kredytobiorców nadal obawia się sądowej batalii z bankiem. Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym staramy się rozwiać ich wątpliwości.

https://korso.pl/wiadomosci/masz-kredyt-we-frankach-i-zadajesz-sobie-pytanie-czy-warto-pozwac-bank-i-jak-zaczac-taka-sprawe

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Zabezpieczenie w 4 dni!
Rekordowo szybkie zabezpieczenie w SO w Rzeszowie w sprawie przeciwko Syndykowi Masy Upadłości Getin Noble Bank S.A.!
Czytaj dalej
Bank nie dostanie wynagrodzenia!
Nareszcie mamy jeden z pierwszych, prawomocnych wyroków dotyczących żądania banku o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału oraz o dokonanie sądowej waloryzacji kapitału.
Czytaj dalej
Przełomowe orzeczenie SN ws. współuczestnictwa kredytobiorców!
19 października 2023 r. Sąd Najwyższy wydał uchwałę, którą jednoznacznie rozstrzygnął, że po stronie powodowej nie zachodzi współuczestnictwo konieczne, a zatem każdy z kredytobiorców może żądać ustalenia nieważności kredytu niezależnie od pozostałych.
Czytaj dalej
Zawieszenie spłaty rat kredytu przez Sąd Okręgowy w Krakowie w sprawie przeciwko BNP Paribas Bank Polska S.A.
Postanowieniem z dnia 20 czerwca 2023 roku Sąd Okręgowy w Krakowie udzielił naszym Klientom zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu zawartej z Fortis Bank Polska S.A.
Czytaj dalej