Prawomocne postanowienie o zabezpieczeniu powództwa

Prawomocne postanowienie o zabezpieczeniu powództwa

Miło nam poinformować o prawomocnym postanowieniu o zabezpieczeniu powództwa w sprawie przeciwko mBank S.A. To już kolejne nasze skuteczne zażalenie, tym razem na postanowienie o oddaleniu wniosku o zabezpieczenie powództwa. Tym samym nasi Klienci nie muszą spłacać rat przez czas trwania procesu.

Postanowieniem z dnia 24 stycznia 2022 r. SO w Warszawie (sędzia Maciej Wójcicki), sygn. XXVIII Cz 1024/21 zmienił zaskarżone postanowienie SO w Warszawie (sędzia Ewa Wiśniewska-Wiecha) i wstrzymał obowiązek spłaty rat na czas trwania procesu. Suma spłaconych przez Kredytobiorców rat przewyższała kwotę wypłaconego przez Bank kapitału.

postanowienie_o_zabezpieczeniu_powództwa

Skontaktuj się ze specjalistą:

Magdalena Barta

adwokat
Może Cię zainteresować:
Adwokat Magdalena Barta w gronie adwokatów rekomendowanych przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że adwokat Magdalena Barta znalazła się w gronie adwokatów rekomendowanych przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB).
Czytaj dalej
Ważne! 24 marca 2024r. odbędzie się rozprawa w TSUE!
Postępowanie dotyczy zadanych przez Wojewódzki Sąd Administracyjny pytań prejudycjalnych skierowanych do Trybunału w związku z decyzją BFG o wydzieleniu z Getin Noble Bank kredytów złotówkowych, które przeniesiono do Velo Bank oraz kredytów frankowych, pozostawionych w […]
Czytaj dalej
Darmowe konsultacje w sprawie kredytów frankowych z adw. Magdaleną Bartą!
Czy zastanawiasz się nad swoją sytuacją kredytową związaną z frankiem szwajcarskim? Nie jesteś sam!
Czytaj dalej
Kolejne postanowienie TSUE ws. nienależnego wynagrodzenia dla banków!
Postanowienie TSUE z 12 stycznia 2024r., C-488/23 Artykuł 6 ust. 1 i art. 7 ust. 1 dyrektywy Rady 93/13/EWG z dnia 5 kwietnia 1993 r. w sprawie nieuczciwych warunków w umowach konsumenckich
Czytaj dalej